Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.1 beta 4 dostępny. Apple wydaje nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.1 beta 4 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło deweloperom. Firma usunęła w tym wydaniu jeden z przełączników dla starszych słuchawek AirPods. W ten sposób potwierdziła, że był to błąd. Aktualizacja iOS 16.1 beta 4 to już czwarte wydanie poglądowe tego uaktualnienia.

iOS 16.1 beta 4 Apple udostępniło po kilku dniach od trzeciej wersji poglądowej. Aktualizacja nowego oprogramowania dla iPhone’ów została oddana w ręce deweloperów. Firma planuje udostępnić finalne wydanie tego uaktualnienia w ciągu najbliższych tygodni. Wiemy, że wprowadzi ono całkiem sporo nowości.

aktualizacja iOS 16.1 beta 4 Apple iPhone co nowego nowości

Apple w iOS 16.1 beta 4 usunęło jedną z opcji związanych ze starszymi słuchawkami bezprzewodowymi firmy. To Adaptive Transparency. Funkcja pojawiła się wraz z AirPods Pro 2, ale sam przełącznik stał się dostępny też dla właścicieli modelu Pro 1. generacji oraz Max. Teraz go usunięto i w ten sposób producent potwierdził, że był to błąd.

Aktualizacja iOS 16.1 beta 4 dla iPhone’ów bez większych nowości

iOS 16.1 beta 4 to aktualizacja, która nie wprowadza już większych nowości. Najwięcej z nich Apple dodało w dwóch pierwszych wersjach poglądowych tego uaktualnienia. Teraz firma będzie skupiać się na optymalizacjach i poprawkach błędów. Po to, aby w dniu premiery oprogramowanie było jak najlepiej zoptymalizowane. W drodze jest też wydanie z numerkiem 16.0.3.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij