Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.0.3 w drodze. Apple szykuje nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.0.3 to kolejna aktualizacja dla iPhone’ów, którą szykuje Apple. W drodze są kolejne poprawki różnych błędów, które znaleziono w telefonach z logo nadgryzionego jabłka, w tym związane z rozmowami poprzez CarPlay. Apple powinno udostępnić aktualizację do iOS 16.0.3 dla użytkowników iPhone’ów na dniach.

iOS 16.0.3 to już kolejne uaktualnienie z poprawkami, które przygotowuje dla iPhone’ów Apple. Obecnie trwają testy i ślady oprogramowania zostały znalezione w logach serwisu źródłowego. Czego powinniśmy spodziewać się wraz z tą aktualizacją? Z pewnością nie nowych funkcji.

Apple niedawno udostępniło aktualizację z numerkiem 16.0.2, gdzie rozwiązano pewne problemy. Jednak użytkownicy iPhone’ów cały czas skarżą się na pewne błędy. Są to niski poziom dźwięku w trakcie rozmów poprzez CarPlay w modelach 14 Pro, migotanie ekranu w niektórych telefonach przy niskiej jasności, ciąg tekstu, który może spowodować awarię aplikacji Mail czy bugi związane z edycją filmów w trybie kinowym.

Apple udostępni aktualizację iOS 16.0.3 dla iPhone’ów na dniach

Spodziewajmy się, że Apple udostępni iOS 16.0.3 w niedługim czasie. W zasadzie nowe uaktualnienie dla iPhone’ów może pojawić się w dowolnym momencie. Nastąpi to jeszcze przed większą aktualizacją z numerkiem 16.1. Spodziewamy się jej później w tym miesiącu i wiemy, że wprowadzi ona pewne nowości.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij