Udostępnij
Tweetnij

Android Auto sprawia problemy w Androidzie 13. Google szuka rozwiązania

Android Auto sprawia nowe problemy. Tym razem dotyczą one systemu Android 13 oraz smartfonów Pixel. Google już przygląda się tym błędom i będzie szukało rozwiązania. Po aktualizacji platforma Android Auto na części telefonów przestała działać. Nie są to dość powszechne problemy, ale z pewnością wymagają poprawki.

Android Auto sprawia nowe problemy. Informacje na ten temat pojawiły się na forach Google niedługo po wydaniu aktualizacji do systemu Android 13 dla smartfonów Pixel. Wtedy użytkownicy wybranych telefonów zaczęli skarżyć się na pewne błędy oraz nieprawidłowości. Czym one się objawiają?

Nowe problemy z Android Auto pojawiły się na telefonach Google po aktualizacji do Androida 13, która formalnie została udostępniona w zeszłym miesiącu. Objawiają się one w taki sposób, że platforma działa nieprawidłowo i generuje błędy. W najgorszym przypadku nie da się z niej korzystać w ogóle. Najwięcej raportów pochodzi od użytkowników smartfonów Pixel 5.

Google rozwiąże nowe problemy z Android Auto

Google już przygląda się tym błędom i będzie próbowało je rozwiązać. Wspomniane bugi z Android Auto zapewne uda się usunąć poprzez aktualizację oprogramowania, która powinna zostać udostępniona w niedługim czasie. Kiedy dokładnie? Tego na razie nie wiadomo i trzeba po prostu uzbroić się w nieco cierpliwości.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij