Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro ma wcięcie, które wygląda jak podłużna pigułka

iPhone 14 Pro otrzyma ekran bez notcha. Apple tym razem zdecydowało się nie na jedno wcięcie, a dwa różne. Co jednak ciekawe na wyświetlaczu ma ono być widoczne jako podłużna pigułka. W przeciwnym wypadku widoczna byłaby przerwa. Oficjalna prezentacja smartfonów iPhone 14 Pro odbędzie się za kilka dni.

iPhone 14 Pro to smartfon, który był obiektem całego mnóstwa przecieków. Premiera odbędzie się za kilka dni. Tymczasem pojawiły się nowe informacje obejmujące ekran i wcięcie w wyświetlaczu. Wiemy, że jedno jest okrągłe, a drugie wygląda jak pigułka. Nowe szczegóły na ten temat przedstawił Mark Gurman.

Ekran modeli iPhone 14 Pro ma wyświetlać oba te wcięcia w postaci całości. To oznacza, że będzie widoczna jedna podłużna pigułka. To oznacza, że przerwa znajdująca się pośrodku będzie ukryta i wbrew pozorom ma to swoją przyczynę. Chodzi oczywiście o walory estetyczne.

Tylko iPhone 14 Pro otrzyma wcięcie z pigułką

Wiemy, że Apple planuje umieścić takie ekrany tylko w modelach iPhone 14 Pro i Max. Dwa tańsze smartfony dostaną wyświetlacze z dotychczasowym notchem. W tym przypadku do zmian nie dojdzie, co warto mieć na uwadze. W ogóle w tym roku dojdzie do większego rozróżnienia pomiędzy telefonami z iOS. Na przykład również w przypadku procesorów, które znajdą się pod obudową.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij