Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 6 dostępne. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16 beta 6 to najnowsza aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple udostępniło ją deweloperom, a niedługo później też publicznym testerom, w postaci czwartej wersji. W iOS 16 beta 6 pojawiają się m.in. pewne nowości obejmujące procentowy wskaźnik baterii na górnym pasku.

iOS 16 beta 6 to najnowsze wydanie poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple udostępniło je deweloperom, ale też publicznym testerom. Oni otrzymali ten sam software w postaci czwartej bety. Co nowego tu znajdziemy? Pewnych nowości nie brakuje. Rzućmy sobie na to okiem.

aktualizacja iOS 16 beta 6 Apple iPhone

Apple w iOS 16 beta 6 wprowadziło zmiany obejmujące procentowy wskaźnik baterii na pasku statusu. Pojawił się on w poprzednim wydaniu. Teraz Apple postanowiło zmienić jego zachowanie w przypadku włączenia trybu oszczędzania baterii. Wtedy pojawiał się on automatycznie. Natomiast teraz istnieje wybór.

iOS 16 beta 6 to kolejny krok do finalnej aktualizacji

Apple planuje udostępnić finalne wydanie nowego oprogramowania dla iPhone’ów w przyszłym miesiącu. Wersja iOS 16 beta 6 przybliża firmę do tego celu. Teraz w zasadzie zostaną wprowadzone różne optymalizacje. Po to, aby software był pozbawiony jak największej liczby błędów. Wiemy też, że pewne nowe funkcje będą wymagały modelu Xs lub nowszych telefonów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij