Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 5 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16 beta 5 to nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło w ręce deweloperów. W tej wersji mogą jeszcze pojawić się jeszcze jakieś pewne nowości. Nie spodziewajmy się jednak, że będzie ich dużo. Apple wkrótce udostępni uaktualnienie do iOS 16 beta 5 dla wszystkich testerów.

iOS 16 beta 5 to kolejna aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów po czwartej becie. Na razie Apple udostępniło ją w ręce deweloperów aplikacji. Co nowego tu znajdziemy? Jest za wcześnie na tego typu informacje, ale być może pojawią się jeszcze jakieś pomniejsze nowości.

W aktualizacji iOS 16 beta 5 mogą zostać wprowadzone jakieś małe nowości lub zmiany, które będzie można dostrzec gołym okiem. W poprzedniej wersji Apple również je wprowadziło. Tak więc nie można ich wykluczyć także teraz. Na wykaz zmian będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Aktualizacja iOS 16 beta 5 wkrótce dla wszystkich

iOS 16 beta 5 trafiło w ręce deweloperów, ale wkrótce Apple udostępni to uaktualnienie dla wszystkich użytkowników. Wtedy będzie go mógł pobrać każdy właściciel iPhone’a, który bierze udział w publicznym programie pilotażowym. W tym przypadku będzie to jednak wersja z numerkiem 3. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne edycje do pobrania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij