Udostępnij
Tweetnij

Nowe emoji w drodze. Zobaczymy je w iOS 16.2 lub 16.3 i Androidzie

Nowe emoji zbliżają się wielkimi krokami. Co prawda nie zobaczymy ich wcześniej niż w iOS 16.2 lub 16.3, a także z czasem w Androidzie 13, ale mamy okazję rzucić okiem na nowe obrazki. Zaprezentowane nowe emoji obejmują 31 nowych propozycji emotek. Wśród nich jest jedna nowa buźka, meduza czy wachlarz.

Nowe emoji są w drodze. W przypadku iPhone’ów ostatnia aktualizacja z emotkami to iOS z numerkiem 15.4. Tam dodano nowe obrazki z poprzedniego uaktualnienia Unicode. Tymczasem zaprezentowano nowości, które zostaną sfinalizowane we wrześniu tego roku. Jednak na urządzeniach prędko ich nie zobaczymy.

kiedy nowe emoji iOS 16.2 16.3 Android

Zaprezentowane nowe emoji z aktualizacji Unicode zawierają propozycje, które obejmują łącznie 31 obrazków. Jest jedna nowa buźka i trzy kolory serc. Następnie mamy osła, skrzydła, gęś, meduzę i czarnego ptaka. Warto też wspomnieć o grzebyku do włosów, marakasach, flecie, składanym wachlarzu, strąkach grochu, hiacyncie, imbirze czy Khanda. Widać je na załączonym obrazku.

Nowe emoji najwcześniej w iOS 16.2 lub 16.3

Konsorcjum Unicode ma w planach sfinalizowanie prac nad nowymi emotkami we wrześniu, jednak na ich dostępność na naszych telefonach poczekamy dłużej. Na iPhone’ach te emoji zostaną wprowadzone pewnie najwcześniej wraz z aktualizacjami iOS 16.2 lub 16.3. Oczywiście z czasem spodziewajmy się też ich w Androidzie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla AirPods Pro

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij