Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4 już jest. Wśród nowości także nowe emoji

iOS 15.4 jest już dostępny. Aktualizacja wprowadza także nowe emoji. Są to emotki zaszyte w uaktualnieniu Unicode z numerkiem 14.0,

iOS 15.4 jest już dostępny. Aktualizacja wprowadza także nowe emoji. Są to emotki zaszyte w uaktualnieniu Unicode z numerkiem 14.0, które zawiera rekomendacje z września 2021 r. Apple wraz z nowym uaktualnieniem dla iPhone’ów wprowadza je w końcu dla wszystkich użytkowników.

aktualizacja iOS 15.4 beta Apple nowe emoji buźki

Aktualizacja do iOS 15.4 wnosi zupełnie nowe emoji, jak i pewne opcje dla tych już istniejących. W tym drugim przypadku na pewno warto wspomnieć chociażby o różnych odcieniach skóry dla emotki uścisku dłoni. Na liście są także nowe przedmioty, w tym lilia wodna, gniazdo (z jajami lub bez), słoik, zjeżdżalnia lub zdjęcie klatki piersiowej.

Nowe emoji z iOS 15.4 to także buźki

Wśród emoji z aktualizacji iOS 15.4 znajdziemy także nowe buźki. Dodano siedem takich elementów i jest to największa zmiana tego typu od 2017 r., gdy Apple udostępniło uaktualnienie dla iPhone’ów z numerkiem 11.1. Nie pozostaje nic innego, jak tylko instalować nowe oprogramowanie i korzystać z wprowadzonych emotek.

aktualizacja iOS 15.4 beta Apple nowe emoji buźki

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij