Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.6 RC i iPadOS 15.6 RC już są. Co nowego? Wykaz nowości

iOS 15.6 RC i iPadOS 15.6 RC to najnowsza aktualizacja oprogramowania iPhone’ów oraz iPadów. Co nowego tu znajdziemy? Nowości są już znane, bo Apple udostępniło oficjalny wykaz zmian. Nie ma tego zbyt wiele, bo w drodze są większe uaktualnienia. Zobaczmy, co wprowadza iOS 15.6 RC oraz iPadOS 15.6 RC.

iOS 15.6 RC i iPadOS 15.6 RC zostały udostępnione po kilku tygodniach od rozpoczęcia beta testów. Nowa aktualizacja dla iPhone’ów oraz iPadów nie wprowadza zbyt wielu nowości. Wszak te znajdziemy w dużych uaktualnieniach z numerkami 16. Tym razem Apple skupiło się na poprawkach znanych błędów. Zobaczmy, co nowego tu znajdziemy.

iOS 15.6 RC i iPadOS 15.6 RC – co nowego / nowości

  • Aplikacja TV dodaje opcję ponownego uruchomienia trwającego programu sportowego na żywo i wstrzymania, przewijania do tyłu lub do przodu;
  • Rozwiązuje problem polegający na tym, że Ustawienia mogą nadal wyświetlać, że pamięć urządzenia jest pełna, nawet jeśli jest dostępna;
  • Rozwiązuje problem, który mógł powodować, że urządzenia brajlowskie spowalniają lub przestają odpowiadać podczas nawigowania po tekście w Mail;
  • Rozwiązuje problem w Safari, w którym karta może powrócić do poprzedniej strony.

Spodziewamy się, że aktualizacja wprowadzi także rozwiązania błędów związanych z zabezpieczeniami. Informacje na ich temat pojawią się w odpowiednim czasie na tej stronie. Finalne wersje iOS 15.6 i iPadOS 15.6 dla wszystkich użytkowników powinny zostać udostępnione w ciągu kilku najbliższych dni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij