Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta, watchOS 9 beta i macOS Ventura beta dla wszystkich

iOS 16 beta, watchOS 9 beta i macOS Ventura beta w końcu zostały udostępnione przez Apple dla wszystkich. To oznacza, że każdy właściciel zgodnego sprzętu może zainstalować nowe oprogramowanie. Program pilotażowy z systemami operacyjnymi iOS 16 beta, watchOS 9 beta oraz macOS Ventura beta potrwa do września.

iOS 16 beta, watchOS 9 beta i macOS Ventura beta zostały udostępnione przez Apple deweloperom aplikacji już w czerwcu. Firma już wcześniej ogłaszała, że otwarty program pilotażowy nowego oprogramowania dla iPhone’ów, smartwatchy oraz Maców rozpocznie się w lipcu. Wszystko zwiastowało na to, że już wkrótce zostaną uruchomione publiczne testy. Tak też się stało.

iOS 16 beta jak zainstalować publiczne testy watchOS 9 macOS Ventura beta

Apple udostępniło iOS 16 beta, watchOS 9 beta i macOS Ventura beta dla wszystkich użytkowników. To oznacza, że teraz do testów może przystąpić każdy chętny użytkownik zgodnego sprzętu. Co w tym celu należy zrobić? Zarejestrować w Apple Beta Software Program (link) i pobrać odpowiedni profil dla własnego urządzenia, który to potem należy zainstalować.

Testy iOS 16 beta watchOS 9 beta i macOS Ventura beta do września

Spodziewamy się, że program pilotażowy iOS 16 beta i watchOS 9 beta potrwa do września. Inaczej może być w przypadku macOS Ventura beta, który w finalnej wersji może zostać wydany w październiku. Pamiętajmy, że są to poglądowe wydania nowych systemów operacyjnych, które z pewnością nie są pozbawione błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij