Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 3 — kiedy Apple udostępni nową aktualizację dla iPhone’ów?

iOS 16 beta 3 to kolejna odsłona poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Spodziewamy się, że ten sam build stanie się pierwszą publiczną kompilacją, którą Apple odda w ręce wszystkich zainteresowanych. Kiedy możemy spodziewać się wydania iOS 16 beta 3? Zobaczmy sobie, czego można się tutaj spodziewać.

iOS 16 beta 3 będzie już trzecią wersją nowego systemu dla iPhone’ów, które pojawi się niedługo po drugiej becie. Swoją drogą w tej ostatniej Apple wprowadziło całkiem sporo nowości. Kiedy można się spodziewać nowej kompilacji do testów? Spróbujmy poszukać odpowiedzi na to pytanie.

iOS 16 beta 3 nie pojawi się szybciej, jak tydzień po udostępnieniu poprzedniej wersji. Dlatego nie spodziewajmy się tego oprogramowania dla iPhone’ów szybciej niż w drugiej połowie tygodnia. W rzeczywistości może to nastąpić jeszcze później. Kiedy? W kolejnym tygodniu.

Apple udostępni iOS 16 beta 3 dla wszystkich

Apple już wcześniej przekazało, że publiczny program pilotażowy ruszy w przyszłym miesiącu. Spodziewamy się, że iOS 16 beta 3 będzie pierwszym buildem dla wszystkich zainteresowanych użytkowników iPhone’ów. Stąd też możemy oczekiwać, że ta kompilacja trafi w ręce deweloperów na początku tygodnia rozpoczynającego się 3 lipca. Kilka dni później software zostanie skierowany do Apple Beta Software Program.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij