Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 2 — kiedy Apple udostępni nową aktulizację dla iPhone’ów?

iOS 16 beta 2 będzie drugą aktualizacją nowego oprogramowania dla iPhone’ów, które Apple udostępni deweloperom. Kiedy to nastąpi? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie. Wielu użytkowników czeka też na publiczny program pilotażowy. Jednak uaktualnienie iOS 16 beta 2 prawdopodobnie nie zostanie im udostępnione.

iOS 16 beta 2 to druga aktualizacja poglądowa, która zostanie udostępniona przez Apple po tej pierwszej z początku czerwca. Kiedy to się stanie? Teoretycznie możemy próbować to przewidzieć na podstawie ostatnich lat. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

Prawdopodobnie iOS 16 beta 2 zostanie udostępnione w dwa tygodnie po pierwszej becie. To oznacza, że powinno nastąpić to w okolicy 20 czerwca. Podobnie było przed laty i nie spodziewajmy się, że ulegnie to nagle większym zmianom. Oczywiście powyższy termin nie powinien być traktowany w roli pewnika i jest przybliżoną (nadal przypuszczalną) datą.

Aktualizacja iOS 16 beta 2 nie dla wszystkich testerów

Pamiętajmy, że iOS 16 beta 2 to kolejne wydanie dla deweloperów aplikacji. Nie spodziewajmy się, że od tej wersji rozpocznie się publiczny program pilotażowy. Powinno to wydarzyć się przy okazji trzeciej bety, którą deweloperzy otrzymają na początku lipca. Kilka dni później zostanie ona upubliczniona jako pierwsza beta publiczna.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij