Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 1 dostępny do testów. Skąd/gdzie pobrać profil dla iPhone’a?

iOS 16 beta 1 został udostępniony. Apple uruchomiło testy nowej aktualizacji oprogramowania dla iPhone’ów i pewnie wielu z was zastanawia się nad skąd czy gdzie pobrać odpowiedni profil? Ten na razie został udostępniony deweloperom. Publiczny program pilotażowy iOS 16 beta powinien ruszyć w ciągu kilku tygodni.

iOS 16 beta 1 to pierwsza poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, które trafia w ręce deweloperów aplikacji. Sporo osób zastanawia się nad tym, skąd można go pobrać i gdzie znaleźć stosowne pliki. Jest to oczywiście możliwe, choć trzeba pamiętać, że publiczny program pilotażowy rozpocznie się za kilka tygodni.

profil iOS 16 beta 1 Apple Phone skąd gdzie pobrać jak zainstalować

Jeśli jednak jesteście niecierpliwi, to profil z iOS 16 beta 1 znajdziecie na tej stronie. Jest to centrum zasobów dla deweloperów aplikacji. Tak więc potrzebne jest odpowiednie konto. Oczywiście niedługo pliki te będą krążyć po sieci i ich pobranie będzie możliwe z innych miejsc.

profil iOS 16 beta 1 Apple Phone skąd gdzie pobrać jak zainstalować

Z instalacją iOS 16 beta 1 na iPhone’ach lepiej się wstrzymać

iOS 16 beta 1 dla deweloperów to bardzo wczesne wydanie nowego software dla iPhone’ów. Jeśli planujecie zainstalować to oprogramowanie na głównym telefonie, to nie jest to dobry pomysł. Na pewno są tu pewne błędy i część aplikacji będzie odmawiać posłuszeństwa. Dlatego lepiej zrobić to na dodatkowym urządzeniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij