Udostępnij
Tweetnij

iPad nadal bez aplikacji Pogoda. Taką mógłby wprowadzić iPadOS 16

iPadOS 16 zostanie zaprezentowany przez Apple za kilka tygodni. Nie wiemy, czy wraz z tą aktualizacją zostanie dodana w tabletach iPad pełnoprawna aplikacja Pogoda. Tymczasem własną wizję takiego rozwiązania przedstawił Timo Weigelt. Apple z pewnością w trakcie projektowania iPadOS 16 mogłoby się tym zainspirować.

Pogoda to aplikacja, której z pewnością brakuje na tabletach z serii iPad. Nie wiemy, czy Apple ma takie plany związane z systemem iPadOS 16, który zostanie pokazany za kilka tygodni na WWDC 2022. Tymczasem własną wizję zaproponował grafik Timo Weigelt. Wygląda to z pewnością ciekawie.

aplikacja pogoda iPadOS 16 Apple iPad

Weigelt opracował koncept aplikacji Pogoda. Widać ją na załączonych w tym artykule grafikach. Wygląda ona naprawdę dobrze. Widzimy, że jest dostosowana pod kątem obu orientacji ekranu. Następnie mamy wsparcie dla ciemnego motywu czy obsługę rozbudowanych powiadomień oraz różne widoki.

aplikacja pogoda iPadOS 16 Apple iPad

Nie wiemy, czy iPad otrzyma z iPadOS 16 aplikację Pogoda

Mimo wszystko plany Apple w tym kontekście pozostają nieznane. Nie wiemy, czy w iPadOS 16 w końcu pojawi się aplikacja Pogoda. Na iPadach brakuje także innych narzędzi, w tym, chociażby kalkulatora. Nowości z nowego oprogramowania zobaczymy w przyszłym miesiąca. Już w czerwcu, gdy odbędzie się keynote otwierający konferencję WWDC 2022. Nowych funkcji z pewnością nie zabraknie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij