Udostępnij
Tweetnij

iPadOS 16 – koncept pokazuje nowości, które powinno wprowadzić Apple

iPadOS 16 to duża aktualizacja oprogramowania dla tabletów iPad, którą Apple zaprezentuje na WWDC 2022. Wprowadzi ona różne zmiany i nowości. Tymczasem mamy okazję zobaczyć koncept nowego systemu. Trzeba przyznać, że proponowane tu przez twórcę nowości dla iPadOS 16 są z pewnością bardzo ciekawe.

iPadOS 16 zobaczymy wraz z tą samą wersją systemu iOS. Nastąpi to już w czerwcu, w trakcie keynote otwierającego WWDC 2022. Wiemy, że Apple wprowadzi tu sporo nowości. Zmiany obejmą także wielozadaniowość. Tymczasem mamy okazję zobaczyć koncept oprogramowania, którego autorem jest Parker Ortolani.

koncept iPadOS 16 wizualizacja zmiany nowości Apple iPad

Koncept iPadOS 16 autorstwa Ortolaniego zakłada różne zmiany i nowości. Wizja zakłada, że Apple przeniesie „wielozadaniowość na zupełnie nowy poziom”, gdzie będzie można pracować nawet z czterema aplikacjami jednocześnie. Widok Split View miałby dostać przeciąganie i upuszczanie elementów.

koncept iPadOS 16 wizualizacja zmiany nowości Apple iPad

Koncept iPadOS 16 wśród nowości zakłada także Mission Control

Twórca wizualizacji iPadOS 16 zakłada także dodanie funkcji Mission Control znanej nam z komputerów Apple z systemem macOS. Dzięki temu miałoby pojawić się więcej możliwości z zakresu organizowania pracy z iPadami. Niektóre aplikacje miałyby być także otwierane w postaci małych okien bez wypełniania całego ekranu. Czy coś z tego rzeczywiście zobaczymy na tabletach z logo nadgryzionego jabłka? O tym przekonamy się za kilka tygodni na WWDC 2022.

koncept iPadOS 16 wizualizacja zmiany nowości Apple iPad

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij