Udostępnij
Tweetnij

Samodzielna naprawa iPhone 13, 12 i SE. Apple udostępnia instrukcje

Samodzielna naprawa modeli iPhone 13, 12 i SE to nowy program uruchomiony przez Apple. Na razie w Stanach Zjednoczonych. W celu przeprowadzenia takiego procesu na własną rękę przydadzą się odpowiednie instrukcje. Apple o nich nie zapomniało i udostępniło na swoich stronach dokumenty ułatwiające naprawę iPhone’a.

Apple już od jakiegoś czasu zapowiadało uruchomienie nowego programu. Tym jest samodzielna naprawa wybranych telefonów z iOS. Zgodnymi modelami są iPhone 13, iPhone 12 oraz ostatni iPhone SE. W celu poprawnego przeprowadzenia procesu potrzebne są, oprócz dedykowanego zestawu, odpowiednie instrukcje. Znajdziecie je pod poniższymi linkami.

Instrukcje naprawy modeli Apple iPhone 13, 12 i SE

Wszystkie wspomniane instrukcje składają się z kilkudziesięciu stron. Można na nich zapoznać się z dokładną budową wybranego iPhone’a oraz jego wyposażeniem. Następnie opisano względy bezpieczeństwa oraz procedury naprawy. Wraz ze zdjęciami, które ułatwią właściwe przeprowadzenie procesu.

Program samodzielnej naprawy iPhone’ów na razie uruchomiono tylko w Stanach Zjednoczonych. Apple planuje go wdrożyć w Europie później w tym roku. Zestaw z narzędziami został wyceniony w USA na 49 dol.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij