Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.5 beta 2 ujawnia dwie zmiany szykowane przez Apple

iOS 15.5 beta 2 jest już dostępne. Nowa aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów skrywa dwie zmiany. Jedna dotyczy iTunes Pass, a druga obsługi kart w usłudze Apple Pay. Pojawia się dwóch nowych dostawców. Na finalne wydanie iOS 15.5 trochę jeszcze sobie poczekamy. Apple udostępni je pewnie dopiero w czerwcu.

iOS 15.5 beta 2 zostało oddane w ręce testerów po kilkunastu dniach od wydania pierwszej wersji poglądowej. Apple wprowadziło tam pewne nowości. Teraz dowiadujemy się, że w najnowszej odsłonie software również znaleziono dwie zmiany. Rzućmy sobie na nie okiem.

iOS 15.5 beta 2 zmiany Apple

W aktualizacji iOS 15.5 beta 2 doszukano się, że iTunes Pass z Wallet zmienia się na „Apple Account Card”. To miejsce do przechowywania środków, które można potem zrealizować na przykład w App Store. Następnie mamy wsparcie w Apple Pay dla sieci Bancomat (z Włoch) oraz Bancontact (z Belgii). Karty wydawane przez ty usługodawców nie są zgodne z usługą, ale to wkrótce powinno ulec zmianie.

iOS 15.5 beta 2 może skrywać więcej nowości

Nie można wykluczyć, że w drugiej becie iOS 15.5 znajdują się jeszcze inne zmiany oraz nowości. Firma nie podaje na tym etapie oficjalnych changelogów. Są to rzeczy znalezione przez deweloperów i testerów. Na finalne wydanie tej aktualizacji pewnie poczekamy do WWDC 2022.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij