Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4.1 rozwiązuje na iPhone’ach problem, który Apple bagatelizowało

iOS 15.4.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów. Co ważne usuwa ona pewien problem, który Apple wcześniej bagatelizowało. Dotyczy on szybszego zużycia energii baterii. Uaktualnienie do iOS 15.4.1 ma rozwiązywać te niedogodności. Choć Apple twierdziło wcześniej, że jest to normalny stan.

iOS 15.4.1 to aktualizacja, którą Apple udostępniło użytkownikom iPhone’ów w czwartek. Nowe oprogramowanie rozwiązuje pewne błędy i niedogodności, które znaleziono po udostępnieniu większego uaktualnienia z marca. Wśród nich jest problem, który wcześniej przez producenta był bagatelizowany.

aktualizacja iOS 15.4.1 problem Apple iPhone

Niedługo po wydaniu większego uaktualnienia do iOS 15.4 użytkownicy iPhone’ów zaczęli skarżyć się na krótszy czas pracy na baterii. Wtedy pracownicy wsparcia Apple twierdzili, że jest to normalne zachowanie i za około dwie doby wszystko powinno się unormować. Tak się jednak nie stało, ale najnowsza aktualizacja oprogramowania usuwa ten uciążliwy błąd.

Aktualizacja iOS 15.4.1 usuwa w iPhone’ach problemy z baterią

iOS 15.4.1 zawiera poprawki, które rozwiązują w iPhone’ach problemy z krótszym czasem pracy na jednym naładowaniu baterii. Jeśli więc tego typu niedogodności występują także na waszych telefonach, to po instalacji nowego uaktualnienia powinny zniknąć. Tym bardziej warto zainteresować się nowym oprogramowaniem, a przy okazji Apple wprowadziło w nim także poprawki związane z zabezpieczeniami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij