Udostępnij
Tweetnij

Mac Studio — nowy komputer Apple w drodze. To taki „Mac Pro Mini”

Mac Studio to nowy komputer, który przygotowuje Apple. Będzie to swego rodzaju „Mac Pro Mini”, a więc maszyna mająca wypełnić lukę w portfolio pomiędzy tymi dwoma komputerami. Testowane są dwa modele. Pierwszy Mac Studio ma procesor Apple M1 Max, a drugi chip o jeszcze większej wydajności.

Mac Studio to nowy komputer Apple, który ma pojawić się w portfolio w 2022 r. Urządzenie określane jest mianem „Mac Pro Mini”. Będzie to więc maszyna, która wypełni lukę pomiędzy modelami Mini oraz Pro. Pod względem designu ma bazować na tańszym komputerze, ale zapewni znacznie większą wydajność.

Mac Studio Pro Mini komputer Apple M2 Max

Mac Studio testowany jest obecnie w dwóch konfiguracjach sprzętowych. Pierwszą jest model mający procesor Apple M1 Max, który znamy z ostatnich MacBooków Pro. Drugi ma jeszcze potężniejszy układ, nad którym pracuje firma (M2 Max?). Jego nazwa nie jest jednak znana. Sprzęt ukrywa się pod wewnętrznym kryptonimem J375.

Apple może wprowadzić komputer Mac Studio pod inną nazwą

Nie ma jednak pewności, że Mac Studio zostanie wprowadzony przez Apple na rynek pod taką nazwą. W rzeczywistości może ona być inna. W przypadku nowego procesora, który może otrzymać ten komputer wiadomo, że ma on 40 rdzeni CPU i 128-rdzeniowy GPU. Na razie nie wiadomo, czy ta maszyna zostanie pokazana już w trakcie marcowej konferencji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij