Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro i różowy ekran. Apple wyjaśnia, że to problemy systemowe

iPhone 13 Pro sprawia problemy i część klientów skarży się na różowy ekran. Błąd nie jest nowy, ale nadal istnieje. Apple swego czasu dokonywało naprawy telefonów, a teraz dowiadujemy się, że jest to bug systemowy. Ma go rozwiązać nadchodzącą aktualizacja oprogramowania w postaci iOS 15.3.

Różowy ekran w smartfonach iPhone 13 Pro nie jest niczym nowym. Pierwsi klienci zaczęli zgłaszać tego typu problemy już jesienią zeszłego roku. Niedługo po debiucie. Apple początkowo naprawiało wadliwe telefony, a teraz dowiadujemy się, że ma to być błąd natury oprogramowania i w drodze jest już stosowna poprawka.

różowy ekran fioletowy iPhone 13 Pro problemy Apple

Apple swego czasu wymieniało płyty główne tych telefonów iPhone 13, które miały różowe lub fioletowe ekrany. Przykład problemu doskonale widać na powyższym zdjęciu, które udostępnił jeden z właścicieli feralnego egzemplarza smartfona. Błędy powinny zostać zażegnane wraz z najbliższą aktualizacją oprogramowania.

Różowy ekran z modeli iPhone 13 Pro ma zniknąć w iOS 15.3

Apple planuje w tym tygodniu udostępnić większą aktualizację oprogramowania dla własnych telefonów w postaci iOS 15.3. Kilka dni temu testerzy otrzymali jej wersję RC, a więc w zasadzie sfinalizowaną. Software ma rozwiązać omawiane problemy. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać na dostępność nowego systemu i liczyć na to, że błędy rzeczywiście znikną.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: phonearena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij