Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.3 RC i iPadOS 15.3 RC dostępne. Apple każe czekać na wykaz nowości

iOS 15.3 RC i iPadOS 15.3 RC to już w zasadzie sfinalizowane wersje nowych systemów Apple. Udostępniono je testerom. Natomiast aktualizacja dla wszystkich użytkowników iPhone’ów oraz iPadów powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Wykaz nowości z iOS 15.3 na razie nie został jeszcze publicznie udostępniony.

iOS 15.3 RC oraz iPadOS 15.3 RC już są i zostały udostępnione po kilku tygodniach beta testów. Wczoraj wspominaliśmy wam o tym, że premiera nowego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów musi być blisko. Co nowego tu znajdziemy? Tym razem Apple nie udostępniło wykazu nowości.

aktualizacja iOS 15.3 RC iPadOS 15.3 co nowego nowości Apple iPhone

Apple już od dłuższego czasu w trakcie udostępniania deweloperom nowych wersji systemów publikowało także oficjalny wykaz nowości. Tak więc te były znane jeszcze przed publiczną premierą oprogramowania. Jednak w przypadku iOS 15.3 i iPadOS 15.3 tak się nie stało. Szczegółów nie podano. Wiemy jednak, że nowe aktualizacje rozwiązują poważny błąd związany z zabezpieczeniami w Safari.

Aktualizacje iOS 15.3 RC i iPadOS 15.3 RC już w zasadzie finalne

Uaktualnienia iOS 15.3 oraz iPadOS 15.3 w wersjach RC to w zasadzie sfinalizowane oprogramowanie, które publicznie zostanie udostępnione w przyszłym tygodniu. Nastąpi to wraz z macOS 12.2, watchOS 8.4 oraz tvOS i nowym software dla HomePodów, które też otrzymają numerki 15.3.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij