Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 15.2.1

IOS 15.2.1 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów. Zapewne zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadziło Apple w tym uaktualnieniu? Nowości tu nie znajdziemy, a jedynie poprawki błędów. Co nie zmienia faktu, że aktualizację iOS 15.2.1 z pewnością powinni zainstalować wszyscy użytkownicy iPhone’ów.

iOS 15.2.1 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Co nowego tu znajdziemy? Nie są to z pewnością nowości w postaci nowych funkcji. Tym razem jest to uaktualnienie serwisowe, które ma rozwiązać znalezione błędy. Poniżej wykaz zmian obejmujący wprowadzone poprawki.

Aktualizacja iOS 15.2.1 – co nowego / wykaz zmian i nowości

Apple nie podało oficjalnego wykazu zmian w aktualizacji iOS 15.2.1. Są to jednak tylko poprawki, które obejmują błąd związany z brakiem ładowania zdjęć wysyłanych z linków iCloud, groźną lukę dotyczącą HomeKit oraz poprawiono działanie aplikacji w CarPlay. Możliwe, że rozwiązano także ten problem. Wspominaliśmy wam o nim z rana.

aktualizacja iOS 15.2.1 Apple iPhone co nowego zmiany poprawki nowości

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Aktualizację iOS 15.2.1 zainstalujecie na iPhone’ach udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Pamiętając o tym, że należy najpierw nawiązać połączenie z siecią Wi-Fi. Poza tym w celu zainstalowania należy mieć baterię naładowaną w co najmniej 50 proc. (lub podłączyć urządzenie do ładowarki). Nowości zostaną wprowadzone w wersji z numerkiem 15.3. To wydanie obecnie dostępne jest w postaci bety.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij