Udostępnij
Tweetnij

macOS 12 Monterey RC 2 i iPadOS 15.1 RC 2 dostępne. Apple wprowadza poprawki

macOS 12 Monterey RC 2 oraz iPadOS 15.1 RC 2 to nowe wydania poglądowe aktualizacji, które Apple wkrótce udostępni dla wszystkich. Domyślamy się, że wprowadzono tu ostatnie poprawki przed publiczną premierą planowaną na poniedziałek. Finalne wersje macOS Monterey i iPadOS 15.1 są blisko.

Apple szykuje się do premiery nowych systemów operacyjnych, które zobaczymy za kilka dni. Tymczasem deweloperzy aplikacji i testerzy otrzymali dwie nowe wersje Release Candidate. To macOS 12 Monterey RC 2 oraz iPadOS 15.1 RC 2. Zapewne wprowadzono tu ostatnie poprawki błędów przed publiczną premierą planowaną na przyszły tydzień.

macOS 12 Monterey RC 2 i iPadOS 15.1 RC 2 z nowymi buildami

Apple nie ujawnia, co dokładnie zmieniło się w macOS 12 Monterey RC 2 i iPadOS 15.1 RC 2 względem pierwszych wydań Release Candidate, które udostępniono kilka dni temu. Wiemy jednak, że pierwszy system operacyjny ma build oznaczony ciągiem znaków 21A559. W przypadku drugiego jest to 19B75. Oba datowane są na 21 października. Ponadto drugie oprogramowanie dedykowane jest właścicielom tabletu iPad Mini 6.

Apple planuje udostępnić finalne wersje systemów macOS 12 Monterey i iPadOS 15.1 już w poniedziałek. Zbiegnie się to w czasie wraz z wydanie iOS i tvOS 15.1 oraz watchOS 8.1. Nie zabraknie też nowego oprogramowania dla HomePodów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij