Udostępnij
Tweetnij

macOS 12 Monterey – kiedy Apple udostępni nowy system dla Mac?

macOS 12 Monterey to nowy system operacyjny dla komputerów Mac. Kiedy udostępni go Apple? Firma na razie nie podała konkretnego terminu i mówi tylko o tym, że to oprogramowanie zadebiutuje jesienią tego roku. Kiedy więc możemy spodziewać się aktualizacji do macOS 12 Monterey?

macOS 12 Monterey miał zapowiedź w czerwcu. Apple udostępniło w tym tygodniu wersje RC systemów operacyjnych w iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 oraz watchOS 8. Ich finalne wersje zostaną oddane w ręce użytkowników w przyszłym tygodniu. Kiedy natomiast Apple udostępni nowe oprogramowanie dla komputerów Mac?

iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 oraz watchOS 8 to aktualizacje, które mają już konkretne terminy premiery. Tym dniem jest 20 września. Tymczasem na stronie poświęconej macOS 12 Monterey takiej informacji nie znajdziemy. Tam widnieje tylko adnotacja, że nowy system dla Mac zadebiutuje jesienią.

Premiera macOS 12 Monterey dla komputerów Apple już blisko

macOS 12 Monterey na pewno nie jest odległy. Najpierw system zostanie oddany w ręce deweloperów w wersji RC, co jeszcze jest przed nami. Jednak kilka dni później aktualizacja pojawi się na wszystkich zgodnych komputerach Mac. Wygląda jednak na to, że poczekamy sobie do przyszłego miesiąca. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij