Udostępnij
Tweetnij

macOS 12 Monterey – wiemy, kiedy Apple udostępni aktualizację dla Mac

macOS 12 Monterey to nowa aktualizacja dla komputerów Mac. Kiedy zostanie udostępniona finalna wersja dla wszystkich użytkowników? Apple uchyliło rąbka tajemnicy w trakcie dzisiejsze konferencji. System operacyjny macOS 12 Monterey zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

macOS 12 Monterey to nowy system operacyjny dla komputerów Mac, który do tej pory znajdował się na etapie beta testów. Już wcześniej wiedzieliśmy, że jego premiera jest blisko. Teraz Apple potwierdziło przybliżoną datę premiery nowego oprogramowania. Kiedy więc je zobaczymy?

Apple planuje udostępnić uaktualnienie do systemu macOS 12 Monterey w dniu 25 października. Wtedy też spodziewajmy się finalnych wersji iOS 15.1 i iPadOS 15.1. Jeszcze dziś zostaną zapewne udostępnione edycje RC. Po to, aby deweloperzy mieli czas na sprawdzenie nowego software pod kątem własnych aplikacji przed publiczną premierą. Aktualizacja będzie darmowa i trafi na nowsze komputery Mac.

Aktualizacja macOS 12 Monterey dla tych komputerów Mac

Aktualizacja do systemu macOS 12 Monterey trafi na następujące komputery Mac. Apple planuje udostępnić ją użytkownikom następujących maszyn.

  • iMac z końca 2015 r. i nowsze
  • Mac Pro z końca 2013 r. i nowsze
  • iMac Pro (dowolny)
  • MacBook Air z 2017 r. i nowsze
  • MacBook z początku 2016 r. i nowsze
  • MacBook Pro z początku 2015 r. i nowsze
  • Mac Mini z końca 2014 r. i nowsze

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij