Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 14.7.1 z poprawkami ważnych błędów

iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1 to nowe aktualizacje Apple. Nie znajdziemy tu nowości, a poprawki błędów. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza iOS 14.7.1.

iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1 to kolejne aktualizacje uzupełniające dla iPhone’ów i iPadów po dużej wersji z numerem 14.7, gdzie szybko znaleziono problemy. W międzyczasie trwają beta testy aktualizacji z numerami 15. Tym razem nie znajdziemy tu nowości, a poprawki błędów, w tym związanych z zabezpieczeniami. Zobaczmy więc, co nowego Apple tu naprawiło. Oficjalny wykaz zmian widoczny jest poniżej. Udostępniono też macOS 11.5.1.

iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1 – co nowego / wykaz nowości i zmiany

Uaktualnienie iOS 14.7.1 zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

aktualizacja iOS 14.7.1 iPadOS 14.7.1 co nowego nowości Apple iPhone zmiany opinie czy warto instalować

Wspomniane błędy dotyczą IOMobileFrameBuffer. Poza tym rozwiązano problemy z odblokowywaniem Apple Watch w połączeniu z iPhone’ami z Touch ID. iOS 14.7.1 zainstalujecie udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, będzie to możliwe po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią bezprzewodową Wi-Fi. Na nowości poczekamy do wydania z numerem 15.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij