Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia trzecią betę iOS 15 (aktualizacja: dla wszystkich)

iOS 15 beta 3 to nowa aktualizacja poglądowa dla iPhone’ów. Apple udostępniło ją w ręce deweloperów. Publiczni testerzy na iOS 15 beta 3 jeszcze poczekają.

Aktualizacja: iOS 15 beta 3 udostępniono także publicznym testerom. Osoby zapisane w Apple Beta Software Program również mogą już pobierać nową wersję. Wraz z publicznymi wydaniami drugich bet systemów watchOS 8, macOS 12 Monterey, iPadOS 15 i tvOS 15. Warto dodać, że te wprowadzają ważną zmianę obejmującą systemowe uaktualnienia.

iOS 15 beta 3 to już trzecia wersja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Pierwsze wydanie zostało oddane w ręce deweloperów ponad na początku czerwca. Potem ruszył publiczny program pilotażowy. Z pewnością pojawią się tu jakieś nowości. Jednak na ich znalezienie będziemy musieli chwilę poczekać.

Na tym etapie Apple będzie jeszcze wprowadzało nowe funkcje i inne większe zmiany. W aktualizacji iOS 15 beta 3 z pewnością ich nie zabraknie. W kilku kolejnych również. Jednak na drugim etapie testów, tym końcowym spodziewajmy się już optymalizacji przed wprowadzeniem oprogramowania dla wszystkich użytkowników. Wtedy zmian widocznych gołym okiem będzie coraz mniej.

Apple nie udostępniło iOS 15 beta 3 dla wszystkich użytkowników iPhone’ów

iOS 15 beta 3 to ponownie wydanie poglądowe nowego oprogramowania dla deweloperów aplikacji. Publiczni testerzy nadal muszą czekać. Oni dostaną wkrótce ten sam build oprogramowania, ale jako drugą wersję testową, bo tej pierwszej z początku czerwca nie otrzymali. Powinno to nastąpić w krótkim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij