Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro dostanie duży moduł aparatu. Potwierdzają to nowe makiety

iPhone 13 Pro ma dostać duży moduł aparatu. W sieci pojawiły się nowe makiety. Na nich widać, że Apple w modelach iPhone 13 Pro stawia na większe kamery.

iPhone 13 Pro to smartfon Apple, który pojawia się w przeciekach od dawna. Wiemy, że ma otrzymać podobną wyspę dla kamery z tyłu obudowy. Jednak sam moduł aparatu i jego sensory mają być większe. To zdają się potwierdzać makiety nadchodzących telefonów z iOS, które pojawiły się w sieci. Rzućmy sobie na nie okiem.

iPhone 13 Pro rzeczywiście dostanie większy moduł aparatu. Widoczne poniżej makiety nie pozostawiają co do tego złudzeń. Tym bardziej, że sugerowało to także niedawne zdjęcie etui. Możemy też zobaczyć, że Apple planuje przeprojektować kamerę dwóch tańszy modeli smartfonów. Tutaj najważniejszą zmianą będzie przeniesienie w inne miejsce jednego z obiektywów.

Apple iPhone 13 Pro makiety moduł aparatu
Apple iPhone 13 Pro makiety moduł aparatu

Apple iPhone 13 Pro we wrześniu

Apple planuje pokazać nowe telefony z iOS we wrześniu. Będą to dwa warianty modelu iPhone 13 Pro oraz dwa tańsze. W tym wersja Mini. Masowa produkcja ruszy wcześniej, bo już w przyszłym miesiącu. Do momentu oficjalnej premiery smartfony będą jeszcze obiektem naprawdę wielu przecieków.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla użytkowników telefonów z iOS

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij