Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro Max otrzyma większy moduł aparatu

iPhone 13 Pro Max otrzyma większy aparat. Apple zwiększy moduł kamery. Ponadto w modelu iPhone 13 Pro Max spodziewamy się większych sensorów.

iPhone 13 Pro Max będzie topowym smartfonem Apple na 2021 r., który był już obiektem wielu przecieków. Urządzenie ma otrzymać większy aparat fotograficzny. Moduł kamery ulegnie powiększeniu. Teraz mamy okazję zobaczyć, jakie mniej więcej gabaryty może przyjąć. Ujawnia nam to etui, którego zdjęcie pojawiło się na łamach Weibo.

Poniżej widać etui ochronne dla smartfona iPhone 13 Pro Max. Ujawnia nam ono przeprojektowany moduł kamery, który jest po prostu większy. Różnice względem telefonu z 2020 r. widoczne są gołym okiem. Apple zdecydowało się na większe gabaryty nie bez przyczyny. Wynika to z faktu, że aparat fotograficzny otrzyma większe sensory.

kiedy Apple iPhone 13 Pro Max jaki aparat fotograficzny moduł kamery plotki przecieki

Większy moduł aparatu nie tylko w modelu iPhone 13 Pro Max

Plotki mówią o tym, że iPhone 13 Pro bez dopisku Max w nazwie również otrzyma większy moduł dla kamery. To oznacza, że Apple zdecyduje się na podobne rozwiązania. Co w zasadzie cieszy. W zeszłym roku największy smartfon dostał jednak nieco inny aparat względem wersji z 6,1-calowym wyświetlaczem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij