Udostępnij
Tweetnij

Tutaj obejrzysz konferencję Apple „Spring Loaded”

Kwietniowa konferencja Apple „Spring Loaded” jest blisko. Gdzie oglądać nowy Apple Event? Live stream na żywo pojawi się m.in. w YouTube. Będzie transmisja.

Kwietniowa konferencja Apple „Spring Loaded” odbędzie się dokładnie 20 kwietnia, czyli za kilka dni. Start o 19:00. Jak zwykle będzie live stream, choć to nie transmisja na żywo. Zostanie nagrana i zmontowana wcześniej. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie oglądać wydarzenie, to można to zrobić w serwisie YouTube. Stosowny link macie poniżej.

Kwietniowa konferencja Apple „Spring Loaded” nie tylko poprzez YouTube

Wiemy, że kwietniowa konferencja Apple to wydarzenie, które będzie można też obejrzeć na stronie producenta. Stosowny link znajdziecie tutaj. Tutaj live stream będzie do obejrzenia nie tylko na urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka. Można to też zrobić na sprzętach z nowszymi wersjami popularnych przeglądarek. W trakcie eventu zobaczymy nowe tablety iPad Pro oraz prawdopodobnie lokalizatory AirTags. Czego można się spodziewać?

kiedy kwietniowa konferencja Apple Event Spring Loaded gdzie oglądać live stream na żywo link do YouTube transmisja

Konferencja Spring Loaded zostanie poświęcona nowym sprzętom. Możliwe, że zobaczymy coś jeszcze. Apple szykuje także nowe komputery Mac z autorskimi procesorami. Nie wiadomo, jednak czy pokaże je w trakcie kwietniowego eventu. Możliwe, że te nowości zostaną zaprezentowane w późniejszym terminie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij