Udostępnij
Tweetnij

Siri wygadała się w kwestii terminu kwietniowej konferencji Apple

Kwietniowa konferencja Apple doczekała się terminu. Wiemy, kiedy zobaczymy tablety iPad Pro 2021 i AirTags. Datę konferencji Apple ujawniła Siri.

Kwietniowa konferencja Apple do tej pory pozostawała tajemnicą. To w trakcie tego wydarzenia spodziewamy się premiery tabletów iPad Pro 2021 oraz lokalizatorów AirTags. Kiedy odbędzie się to wydarzenie? Tutaj rąbka tajemnicy uchyliła Siri. Znamy konkretny termin, który pewnie zostanie jeszcze dziś potwierdzony.

iPad Pro 2021 był obiektem licznych przecieków. Nowe tablety zapowiadają się ciekawie. Mają dostać mocne procesory klasy M1 z ostatnich Maców. Następnie mamy ekran wykonany w technologii Mini LED, który otrzyma większy model. Natomiast premiera lokalizatorów AirTags odkładana była już kilka razy. Pozostaje wierzyć, że kwietniowa konferencja Apple przyniesie nam w końcu te urządzenia.

Kiedy kwietniowa konferencja Apple Event iPad Pro 2021 AirTags

Według Siri kwietniowa konferencja Apple odbędzie się za tydzień

Siri ujawnia konkretny termin i tym jest 20 dzień tego miesiąca. Tak więc kwietniowa konferencja Apple odbędzie się już za tydzień. Dziś po południu firma powinna oficjalnie potwierdzić datę i rozesłać mediom zaproszenia. Wydarzenie będzie oczywiście miało formę online. Odbędzie się więc bez udziału publiczności.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirTags

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij