Udostępnij
Tweetnij

Premiera AirTags w trakcie dzisiejszej konferencji Apple coraz pewniejsza

AirTags to lokalizatory Apple, których premiera jest coraz pewniejsza. Świadczą o tym pojawiąjące się akcesoria. AirTags powinniśmy zobaczyć dziś.

AirTags to lokalizatory Apple, które pojawiają się w przeciekach od dłuższego czasu. Ich premiera była przekładana, ale spodziewamy się debiutu dziś w trakcie eventu Spring Loaded. Wygląda na to, że rzeczywiście zobaczymy ten gadżet. Zdają się to potwierdzać pojawiające się akcesoria, których zaczyna przybywać.

Akcesoria dla AirTags widoczne są na poniższych zdjęciach. Są to różnego rodzaju paski, które mają zabezpieczać lokalizatory i umożliwić ich przypięcie do przedmiotów. Można je już znaleźć w ofercie platform eBay, Walmart, Etsy czy innych sklepów internetowych. Coś więc musi być na rzeczy.

kiedy premiera AirTags lokalizatory Apple akcesoria
kiedy premiera AirTags lokalizatory Apple akcesoria
kiedy premiera AirTags lokalizatory Apple akcesoria

Lokalizatory Apple AirTags z premierą za kilka godzin

Dzisiejsza konferencja Apple, która upłynie nam pod hasłem Spring Reloaded, rozpocznie się o godzinie 19:00 naszego czasu. To tam powinniśmy zobaczyć lokalizatory z logo nadgryzionego jabłka. Ich cena nie jest znana, ale pewnie będą trochę droższe od podobnych akcesoriów tego typu. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalną zapowiedź nowych urządzeń.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij