Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia niemal finalną wersję macOS Big Sur 11.2. (aktualizacja: RC3)

macOS Big Sur 11.2 RC to nowa aktualizacja Apple. Wprowadzi ona pewne nowości i zmiany. Zobaczmy więc, co nowego znajdziemy w macOS Big Sur 11.2.

Aktualizacja: macOS Big Sur 11.2 to uaktualnienie, na które trochę jeszcze poczekamy. Apple udostępniło deweloperom i testerom kolejne wydanie poglądowe. To RC3, czyli trzeci build Release Candidate. Tak więc dostępności finalnej wersji oprogramowania dla wszystkich użytkowników w tym tygodniu się nie spodziewajmy.

macOS Big Sur 11.2 RC to nowa aktualizacja dla komputerów Mac, którą zobaczymy wraz z iOS 14.4. To większe uaktualnienie, które wprowadzi trochę nowości. Wśród nich jest poprawa niezawodności Bluetooth. Zobaczmy więc, co nowego się pojawi. Oficjalny wykaz zmian z macOS Big Sur 11.2 widzicie poniżej.

macOS Big Sur 11.2 RC – co nowego / wykaz nowości i zmian

macOS Big Sur 11.2 – wymagane ponowne uruchomienie

Poprawia niezawodność Bluetooth rozwiązuje następujące problemy:

  • Wyświetlacze zewnętrzne mogą wyświetlać czarny ekran po podłączeniu do komputera Mac mini (M1, 2020) za pomocą konwertera HDMI na DVI
  • Edycje zdjęć Apple ProRAW w aplikacji Zdjęcia mogą nie zostać zapisane
  • iCloud Drive mógł się wyłączyć po wyłączeniu opcji iCloud Drive Desktop & Documents Folders
  • Preferencje systemowe mogą się nie odblokować po wprowadzeniu hasła administratora
  • Klawisz kuli ziemskiej może nie wyświetlać okienka Emoji i symbole po naciśnięciu

aktualizacja Apple macOS Big Sur 11.2 RC co nowego zmiany wykaz nowości

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Bardziej szczegółowe informacje na temat tej aktualizacji można znaleźć pod tym adresem. Szczegółowe informacje o zawartości tej aktualizacji związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

macOS 11.2 Big Sur powinien zostać udostępniony na dniach w okolicy 19:00 naszego czasu. Wersja RC została oddana w ręce deweloperów oraz testerów i jest niemal finalna. Aktualizacja będzie dostępna z poziomu mechanizmu Uaktualnienia. Oczywiście, przed rozpoczęciem procesu aktualizowania warto wykonać kopię zapasową. Tak na wszelki wypadek, gdyby coś miało pójść nie tak.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij