Udostępnij
Tweetnij

W iOS 14.2 Apple po cichu wprowadziło ciekawą nowość w FaceTime

iOS 14.2 to aktualizacja, która dodała ciche wsparcie dla 1080p w FaceTime. Dotyczy to modeli Apple iPhone 8 i nowszych. To cicha nowość z iOS 14.2.

iOS 14.2 to aktualizacja, która wniosła sporo nowości. Okazuje się jednak, że Apple nie poinformowało o wszystkich nowych funkcjach. Jedną przemycono bez rozgłosu. Uaktualnienie wprowadziło także po cichu wsparcie dla jakości 1080p w aplikacji FaceTime. Tak jest w przypadku modeli iPhone 8 oraz nowszych telefonów z logo nadgryzionego jabłka.

aktualizacja iOS 14.2 wsparcie dla 1080p w FaceTime Apple iPhone 8

Apple uaktualniło swoje strony po wydaniu aktualizacji iOS 14.2. To tam doszukano się informacji o wsparciu dla 1080p w FaceTime. Tutaj warto zauważyć, że dotyczy to modeli iPhone 8, 8 Plus, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro i 11 Pro Max oraz nowego SE. Jednak taka jakość oferowana jest tylko przy połączeniach z siecią Wi-Fi.

aktualizacja iOS 14.2 wsparcie dla 1080p w FaceTime Apple iPhone 8

iOS 14.2 zapewnia 1080p w FaceTime poprzez sieć 5G tylko w modelach iPhone 12

Jedynie użytkownicy smartfonów iPhone 12 skorzystają z jakości 1080p w FaceTime przy połączeniu z siecią komórkową. Możliwe to będzie poprzez 5G. W przypadku starszych telefonów Apple ograniczyło funkcję jedynie do Wi-Fi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij