Udostępnij
Tweetnij

Google Maps lepiej oznaczy przejścia dla pieszych i numery budynków

Google Maps dostaje nowe funkcje. Aplikacja lepiej oznaczy przejścia dla pieszych i numery budynków. Nowości dodano w ostatniej wersji beta Google Maps.

Google Maps w ostatniej wersji beta z numerkiem 10.56.0 dostało ciekawe nowości. Powiązane są one z dokładnymi szacunkami opłat za przejazdy. Co jednak najważniejsze, zaczęły pojawiać się przejścia dla pieszych i numery budynków. Zobaczmy sobie, jak to dokładnie wygląda.

Wspomniane przejścia dla pieszych i numery budynków pojawiają się tylko w wybranych miastach. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranowe z Google Maps, które to prezentują. Raczej nie ma co liczyć na to, że taka funkcja będzie na razie dotyczyć polskich miejscowości, choć z czasem to może ulec zmianie. Wygląda też na to, że nowość włączana jest po stronie serwerów firmy.

Mapy Google Maps beta przejścia dla pieszych numery budynków Mapy Google Maps beta przejścia dla pieszych numery budynków

Google Maps beta 10.56.0 to nie tylko numery budynków i przejścia dla pieszych

Najnowsza beta Google Maps wprowadza także wspomniane lepsze szacunki za przewozy. W ustawieniach jest nowa sekcja dla usług przewozowych. Na razie można znaleźć tam Ubera, który to pewnie na ten moment jest jedynym partnerem. Rozwiązanie to jest na wczesnym etapie rozwoju. Poniżej zrzuty ekranowe, które to przedstawiają.

Mapy Google Maps beta przejścia dla pieszych numery budynków

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij