Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia w becie iOS 14.2 nowe emoji

iOS 14.2 beta 2 dodaje nowe emoji. Na tym nie koniec nowości w tym systemie. Zobaczmy, co nowego jeszcze wprowadza aktualizacja iOS 14.2 beta 2.

iOS 14.2 beta 2 Apple udostępniło deweloperom wczoraj. Aktualizacja wprowadziła nowe emoji z Unicode 13, który to zabrakło w pierwszej becie. To nie jedyne nowości i zmiany, które pojawiają się w tym wydaniu Zobaczmy, co nowego jeszcze wprowadzono. Zacznijmy jednak od emotek.

iOS 14.2 beta 2 dodaje nowe emoji pochodzące z aktualizacji Unicode 13. Łącznie jest to około 60 zupełnie nowych obrazków. Wśród nich są foka, mamut, ptasie pióro, wrotki, igła z nitką, wiadro czy szczoteczka do zębów. Nie zabrakło również nowych buziek. Poza tym wprowadzono nowe personalizacje dla wybranych obrazków.

aktualizacja iOS 14.2 beta 2 co nowego nowości nowe emoji jakie Apple iPhone

Nowe emoji z iOS 14.2. beta 2 to niejedyne nowości

iOS 14.2 beta 2 wprowadza także inne nowości. Wśród nich są zmiany obejmujące ekran teraz odtwarzanych multimediów z centrum sterowania, który przeszedł w poprzednim wydaniu testowym większe modyfikacje. Zmodyfikowano też wygląd części ikonek z aplikacji Dom. Zapewne są także inne nowe opcje, które zostaną niedługo znalezione.

aktualizacja iOS 14.2 beta 2 co nowego nowości nowe emoji jakie Apple iPhone

Tak więc użytkownicy iPhone’ów uzyskają dostęp do nowych emoji właśnie wraz z aktualizacją iOS 14.2. Na razie dostępna jest ona w wersji beta. Nie wiadomo, kiedy Apple chce udostępnić finalne uaktualnienie z tym numerkiem. Z pewnością nie szybciej niż za kilka tygodni. Na razie trzeba czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij