Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 pozwala bardziej przybliżać zdjęcia oraz dodawać do nich podpisy

iOS 14 wprowadza różne nowe funkcje, jak i udoskonalenia dla tych istniejących. Wśród nich są nowości w aplikacji Zdjęcie, gdzie pojawiły się podpisy. Następnie mamy przybliżanie fotografii, które teraz oferuje większy poziom. Takich ukrytych funkcji w iOS 14 dla iPhone’ów z pewnością jest dużo więcej.

iOS 14 jest już dostępne w wersji beta. To aktualizacja oprogramowania, która wprowadza liczne nowe funkcje. Są też ciekawe udoskonalenia dla istniejących opcji. Wśród nich są przybliżanie fotek w aplikacji Zdjęcia. Drugą są podpisy, które może dodawać użytkownik. Zobaczmy, jak to działa.

W iOS 14 przybliżanie zdjęć jest jeszcze większe. W poprzednich wersjach systemu dla iPhone’ów można to było robić do pewnego poziomu. Co prawda, można to było obchodzić na przykład poprzez obrócenie ekranu. Jednak w nowym oprogramowaniu nie jest to już potrzebne i można przybliżać fotki bardziej bez potrzeby kombinowania.

iOS 14 beta nowe ukryte funkcje przybliżanie podposy zdjęcia wskazówki najlepsze triki

Następnie mamy podpisy w aplikacji Zdjęcia. Tak, iOS 14 w końcu wprowadza taką możliwość, co do tej pory na iPhone’ach nie było możliwe. Dopiski można było dodawać w Zdjęciach na macOS, ale na telefonach już nie. Teraz to ulega zmianie. Chcąc dodać tekst należy otworzyć fotkę i złapać ją palcem, po czym lekko przesunąć do góry. Pojawi się opcja Dodaj podpis.

iOS 14 beta nowe ukryte funkcje przybliżanie podposy zdjęcia wskazówki najlepsze triki

iOS 14 beta wkrótce dla wszystkich

iOS 14 beta na razie dostępne jest dla deweloperów aplikacji. Jednak już na początku lipca Apple planuje udostępnić oprogramowanie publicznie. Wtedy będą je mogli instalować wszyscy chętni użytkownicy iPhone’ów. Dokładny termin nie jest jednak znany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Macrumors (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij