Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 beta 3 dostępny. Apple udostępnia także nowe bety macOS Catalina, watchOS 6 i tvOS 13

iOS 13 beta 3 jest już dostępny. Apple udostępniło dziś deweloperom aplikacji także trzecie poglądowe bety systemów macOS Catalina, tvOS 13 i watchOS 6. Wszystkie z nich, poza ostatnim, wkrótce zostaną udostępnione także w Apple Beta Software Program. Wtedy nową betę iOS 13 będą mogli instalować wszyscy użytkownicy iPhone’ów.

iOS 13 beta 3, niemal zgodnie z przewidywaniami, został oddany w ręce deweloperów aplikacji. To oni w pierwszej kolejności uzyskają dostęp do oprogramowania. Podobnie, jak do kolejnych poglądowych wersji macOS Catalina, tvOS 13 oraz watchOS 6. Wkrótce nowa odsłona oprogramowania dla iPhone’ów zostanie udostępniona także w Apple Beta Software Program.

iOS 13 beta 3 to ta wersja systemu dla iPhone’ów, w której mogą jeszcze pojawić się jakieś nowości. Niedługo, w okolicy wydania czwartej lub piątej wersji poglądowej Apple zacznie skupiać się na optymalizowaniu oprogramowania i zmian widocznych gołym okiem będzie coraz mniej. Wszak przed publiczną premierą dla wszystkich trzeba będzie pozbyć się jak największej liczby błędów. System musi być jak najstabilniejszy.

Apple iOS 13 beta 3 skąd pobrać oponie kiedy publiczna beta 2 iPhone iPad macOS Catalina watchOS 6 tvOS 13

iOS 13 beta 3 w Apple Beta Software Program w ciągu najbliższych dni

Użytkownicy, którzy przystąpili do Apple Software Beta Program, nie otrzymają iOS 13 beta 3 jeszcze dziś. Dla nich ten sam build będzie drugą betą, bo pierwszą była druga deweloperska udostępniona kilka dni temu. Jeśli na urządzeniach deweloperów nie pojawią się problemy, to gigant z Cupertino powinien udostępnić wam system jeszcze w tym tygodniu.

iOS 13 doczeka się jeszcze kilku wersji beta. Podobnie zresztą, jak macOS Catalina, tvOS 13 oraz watchOS 6. Premiery finalnych wersji spodziewamy się we wrześniu. Dokładny termin nie jest jeszcze znany. Apple poda go na konferencji, gdzie zobaczymy nowe iPhone’y.

Przeczytaj także: Messenger – triki, funkcje i ukryte opcje

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij