Udostępnij
Tweetnij

Zobaczcie nową wersję GarageBand kompatybilną z TrueDepth na iPhone X

Apple zapowiedziało kilka bardzo ciekawych zmian podczas ostatniej konferencji poświęconej sektorowi edukacyjnemu. Wprowadzono między innymi nową wersję aplikacji GarageBand, która dodaje obsługę kamerki TrueDepth dla smartfonów iPhone X. YouTuber iPhoneado postanowił ją przetestować, a swoimi spostrzeżeniami podzielił się na wideo.

Apple, podczas ostatniej konferencji poświęconej sektorowi edukacyjnemu, zapowiedziało wiele ciekawych nowości. Na liście znalazł się przede wszystkim nowy, tańszy iPad z obsługą Apple Pencil. Wydano również aktualizację GarageBand na iOS, która dodaje obsługę śledzenia twarzy za pomocą kamery TrueDepth na iPhone X. YouTuber iPhonedo sprawdził nową wersję GarageBand, podkreślając dobre i złe cechy funkcji śledzenia twarzy.

YouTuber twierdzi, że całość nie jest doskonała i wystarczająco szybki, aby użyć jej podczas występów na żywo. Zauważa, że między wykryciem twarzy a reakcją aplikacji jest niewielkie opóźnienie. Ponadto aplikacja reaguje tylko na otwieranie i zamykanie ust.

GarageBand z nową wersją to także dobre strony. YouTuber podkreśla, że wciąż jest to fajna zabawa. Dobrze też widzieć, że kamerka TrueDepth ma inne zastosowania, a nie jedynie Face ID. Apple stara się ją wykorzystać do różnych innych aplikacji. To również jeden z pierwszych testów kamerki w trybie poziomym.

TrueDepth nie tylko dla smartfonów iPhone X? Apple planuje umieścić go w innych telefonach

TrueDepth to nowa kamerka, która świetnie nadaje się do animacji twarzy. Służy przede wszystkim do nowej funkcji w telefonach iPhone X, która pomaga odblokować smartfona jedynie przy pomocy naszej twarzy. Aktualnie kamerka jest nowością dostępną jedynie na iPhone’ach X. Wkrótce może się to jednak zmienić. Plotki głoszą, że Apple ma zamiar umieścić je także w innych urządzeniach. Na liście mają być tegoroczne iPhone’y.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij