Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.3 beta 4 do pobrania. Apple udostępnia też nowe bety macOS 10.13.4 i tvOS 11.3

iOS 11.3 beta 4 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowana na iPhone’y i iPady, którą Apple udostępniło dziś deweloperom aplikacji. Niedługo software trafi także do publicznych testerów. Gigant z Cupertino planuje udostępnić finalną wersję uaktualnienia wiosną. Dziś wydano także nowe bety systemów macOS 10.13.4 i tvOS 11.3.

iOS 11.3 beta 4 jest już dostępny dla deweloperów oprogramowania. Niedługo aktualizacja powinna także pojawić się na urządzeniach, które są zarejestrowane w ramach Apple Beta Software Program i będą ją mogli pobrać także publiczni testerzy. Rozmiar dzisiejszej aktualizacji pozwala nam sugerować, że testy jeszcze nie dobiegły końca. Z pewnością nie jest to build GM, czyli finalny (lub bardzo bliski niemu), który potem trafi w ręce wszystkich użytkowników. Na rychłą premierę, wbrew pewnym informacjom, nie liczmy.

iOS 11.3 beta 4 raczej nie wprowadza większych zmian. Apple jest już na etapie, gdy skupia się na optymalizacjach. Najwięcej nowości pojawiło się w pierwszej i drugiej becie tego systemu. Nowe Animoji, Wiadomości w iCloud czy nowa ikona prywatności oraz wiele więcej. Szerzej o tym przeczytacie w osobnym artykule. Druga beta to przede wszystkim nowe narzędzie Kondycja baterii. Tutaj użytkownicy iPhone’ów zobaczą w jakim stanie jest akumulator ich telefonu. Następnie będą mogli wyłączyć programowe zwolnienie.

iOS 11.3 miał też wnieść nowe opcje dla technologii AirPlay 2. Choć te rzeczywiście na początku były dostępne, tak w trzeciej becie je usunięto. Jeśli nie powróciły w dziś udostępnionym buildzie, to nie liczmy na to, że Apple wprowadzi je w tej połowie roku. Pewnie nastąpi to w późniejszym terminie. Kto wie, czy nie trzeba będzie na nie poczekać nawet do września, kiedy to zostanie udostępniony dla wszystkich iOS 12. Nic nie można wykluczyć i trzeba to mieć na uwadze.

iOS 11.3 zostanie wydany dla wszystkich przez Apple wiosną

iOS 11.3 zostanie udostępniony dla wszystkich wiosną tego roku. Więcej informacji Apple nie przekazało. Spodziewajmy się jednak, że system zostanie publicznie wydany pod koniec marca. Zbiegnie się to wraz z premierą systemów macOS 10.13.4, watchOS 4.3 oraz tvOS 11.3, które również obecnie znajdują się w fazie testów.

Zobacz także: AirPods – sztuczki i triki, które warto znać

Na poniższym filmie zobaczysz możliwości aplikacji Pliki:

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij