Udostępnij
Tweetnij

iOS 11.3 beta 2 z opcją Kondycja baterii. Apple pozwala wyłączyć zwalnianie iPhone’ów

iOS 11.3 beta 2 to najnowsza aktualizacja oprogramowania od Apple’a, którą wczoraj wieczorem udostępniono deweloperom aplikacji. W systemie pojawia się opcja Kondycja baterii (beta), którą zapowiedziano już wcześniej. W ten sposób użytkownicy iPhone’ów będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o stanie akumulatora.

iOS 11.3 beta 2 to najnowsza aktualizacja oprogramowania od Apple’a, którą wczoraj wieczorem udostępniono deweloperom aplikacji. W systemie pojawia się opcja Kondycja baterii (beta), którą zapowiedziano już wcześniej. W ten sposób użytkownicy iPhone’ów będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o stanie akumulatora.

iOS 11.3 beta kiedy

iOS 11.3 beta 2 wydano wczoraj wieczorem. Apple już wcześniej przekazało, że udostępni użytkownikom iPhone’ów nowe opcje, które pozwolą na wgląd w stan akumulatora. Nowa, testowa wersja oprogramowania wprowadza taką funkcję i nazwano ją Kondycja baterii (beta).

Kondycja baterii (beta) pozwala sprawdzić stan akumulatora

Kondycja baterii, która na razie znajduje się w fazie beta, znajduje się w sekcji Ustawienia i Bateria. Jeśli macie zainstalowany iOS 11.3 beta 2, to właśnie tam znajdziecie nowe narzędzia. Tutaj możecie sprawdzić, w jakim stopniu bateria ma aktualną sprawność. U mnie maksymalna pojemność w prawie półtorarocznym iPhonie 7 wynosi obecnie 87%. To oznacza nic innego jak to, że mój telefon nie został jeszcze programowo zwolniony. Apple robi to dopiero wtedy, gdy kondycja baterii ma mniej niż 80%. Wtedy pojawiają się nowe opcje, gdzie można wyłączyć zwalnianie telefonu. Niestety, to może skutkować niespodziewanymi restartami urządzenia, przed czym firma z Cupertino ostrzega. Po takim niespodziewanym restarcie wyświetla się komunikat, czym to zostało spowodowane. Wtedy ponownie można włączyć programowe zwalnianie, aby temu zapobiec.

iOS 11.3 beta 2 Kondycja baterii (beta)

iOS 11.3 to znacznie więcej nowości

iOS 11.3 zawiera dużo więcej nowych funkcji i nowości. Te wprowadzono już w pierwszej becie tego systemu, którą wydano dwa tygodnie temu. Pojawiły się nowe Animoji. Następnie mamy długo wyczekiwane Wiadomości w iCloud, nowe informacje o aktualizacjach z App Store i wiele więcej. Szerzej na ten temat przeczytacie w osobnym artykule.

iOS 11.3 zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników wiosną tego roku. Apple nie sprecyzowało dokładnej daty premiery, ale zapewne nastąpi to pod koniec marca lub w kwietniu. Wraz z nową aktualizacją dla iPhone’ów i iPadów zostaną wydane także macOS 10.13.4, tvOS 11.3 oraz watchOS 4.3, które obecnie także znajdują się na etapie beta testów.

Zobacz także: AirPods – sztuczki i triki, które warto znać

Na poniższym filmie zobaczysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij