Udostępnij
Tweetnij

iPhone X sprawia problemy w trakcie przychodzących rozmów. Apple już to bada

iPhone X sprawia użytkownikom kolejne problemy. Co ciekawe, sprawa nie jest nowa, bo niektóre raporty pochodzą zaraz z czasów po premierze jubileuszowego modelu. Część osób ma problem z odbieraniem przychodzących rozmów. Telefon nie podświetla wtedy ekranu i nie można nic zrobić. Apple już bada te przypadłości.

iPhone X sprawia użytkownikom kolejne problemy. Co ciekawe, sprawa nie jest nowa, bo niektóre raporty pochodzą zaraz z czasów po premierze jubileuszowego modelu. Część osób ma problem z odbieraniem przychodzących rozmów. Telefon nie podświetla wtedy ekranu i nie można nic zrobić. Apple już bada te przypadłości.

Apple iPhone X Airpods Stay

iPhone X ponownie jest psotliwy. Tym razem użytkownicy skarżą się na rozmowy przychodzące. W czym dokładnie tkwi ten problem? Okazuje się, że telefon w trakcie przychodzącego połączenia potrafi prawidłowo nie reagować. Słychać dzwonek, ale ekran nie podświetla się, a więc nie można zobaczyć, kto dzwoni. Nie da się również odebrać lub odrzucić rozmowy. Problem potrafi występować na ekranie dłużej niż 10 sekund i skutkuje to niczym innym, jak nieodebranym połączeniem.

Co ciekawe, problem wcale nie jest nowy i nadal występuje w systemie iOS 11.2.5, który udostępniono dla wszystkich w styczniu tego roku. Część właścicieli smartfona iPhone X zgłaszało ten problem niedługo po rynkowej premierze telefonu, która miała miejsce w listopadzie. Teraz problemy te nękają już setki osób i dlatego zrobiło się o nich głośniej. Co na to Apple?

Apple już bada te problemy, co przekazano w wypowiedzi dla serwisu Macrumors. Najpewniej problem da się rozwiązać drogą programową. Obecnie gigant z Cupertino pracuje nad aktualizacją iOS 11.3 i być może w niej pojawi się stosowny fix. Ewentualnie, firma z Cupertino może nie czekać do wiosny, kiedy to planuje udostępnić to większe uaktualnienie i zdecydować się na udostępnienie mniejszej poprawki, na przykład iOS 11.2.6.

iPhone X jest problematyczny nie pierwszy raz

iPhone X już wcześniej sprawiał problemy użytkownikom. Jak dobrze pamiętamy, część użytkowników skarżyło się na zielone linie na ekranie. Pojawiały się też bugi związane działaniem autofocusu kamery iSight czy z brakiem reakcji ekranu na dotyk na zimnie. Te ostatnie również rozwiązano poprzez stosowną aktualizację iOS. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na reakcję Apple’a.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Na poniższy filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Financial TimesMacrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij