Udostępnij
Tweetnij

Android Auto i Pogoda. Google przywróci ikonę w Coolwalk

Android Auto oraz Pogoda to temat rzeka. Google zrezygnowało z ikonki przy okazji wprowadzenia nowego interfejsu użytkownika opartego na projekcie Coolwalk. Teraz firma rozważa jej powrót. Pogoda w Android Auto ma obecnie swoją specjalną kartę na tych wyświetlaczach, które są wyższe. W innych ich brakuje.

Android Auto wcześniej wyświetlało informacje związane z pogodą, ale Google usunęło je w 2019 r. Nastąpiło to w trakcie wdrożenia odświeżonego interfejsu. Potem element przywrócono, ale wraz z aktualizacją Coolwalk ponownie się go pozbyto. Wygląda na to, że zostanie on jednak ponownie dodany.

Android Auto Pogoda Google Coolwalk

Android Auto z interfejsem opartym na projekcie Coolwalk wyświetla informacje związane z pogodą na specjalnej karcie, ale pojawia się ona tylko na wyższych wyświetlaczach. Takich jak ten widoczny powyżej. W tych bardziej tradycyjnych takiego elementu nie ma. Google planuje jednak przywrócić funkcję, co potwierdził jeden z pracowników firmy.

Pogoda w Android Auto poprzez Asystenta Google

Jeśli pogoda jest dla was niezbędna w Android Auto, to pamiętajcie, że istnieje inny sposób na wyświetlenie takich informacji. Jest to możliwe z użyciem zapytania do Asystenta Google, który to następnie zwróci takie wyniki. Jest to jednak rozwiązanie na okrętkę, ale wkrótce element powinien stać się łatwiej dostępny. W opracowaniu są też nowe animacje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij