Udostępnij
Tweetnij

Android Auto dostaje ustawienia z dark mode i Material You

Android Auto otrzymuje nowe menu grupujące ustawienia. Google wprowadziło tu zmiany oparte na Material You i przy okazji pojawia się dark mode, czyli ciemny motyw. Nowości zostały wprowadzone w Android Auto z numerkiem 7.5.

Android Auto co jakiś czas dostaje większe czy mniejsze zmiany. Wielu użytkowników obecnie wypatruje przeprojektowanego interfejsu użytkownika opartego na projekcie Coolwalk. Obecnie trwają jego testy. Tymczasem wprowadzono inne modyfikacje obejmujące ustawienia, gdzie pojawia się dark mode i elementy oparte na Material You.

Android Auto ustawienia dark mode Material You

Google wprowadziło do Android Auto odświeżone menu obejmujące ustawienia. Dodano tutaj dark mode, czyli ciemny motyw. Następnie mamy wspomniane elementy oparte na języku projektowania Material You. Wprowadzone modyfikacje wydają się być na plus.

Ustawienia z dark mode i Material You w Android Auto 7.5

Wspomniane zmiany pojawiają się obecnie w Android Auto z numerkiem 7.5. Niestety na razie nie u wszystkich użytkowników tej wersji platformy. Co pewnie zmieni się w niedługim czasie. Kiedy dokładnie? Tego na razie nie wiadomo, ale możliwe, że zbiegnie się to w czasie z publicznym wdrożeniem interfejsu użytkownika opartego na projekcie Coolwalk. Czy tak będzie, to przekonamy się dopiero z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij