Udostępnij
Tweetnij

HarmonyOS 3.0 z datą premiery. Wiemy, kiedy Huawei pokaże system

HarmonyOS 3.0 to nowy system operacyjny Huawei. Kiedy go zobaczymy? Została podana dokładna data premiery. Debiut jest blisko, bo oprogramowanie zostanie pokazane jeszcze w tym miesiącu. Huawei planuje pochwalić się systemem HarmonyOS 3.0 już w przyszłym tygodniu.

HarmonyOS 3.0 to nowy system operacyjny Huawei, którego zapowiedź jest blisko. Została podana data premiery, która związana jest z kolejną konferencją firmy mającą odbyć się w Chinach. Jest to event o nazwie Summer 2022 Smart Office Launch, który został zaplanowany na 27 lipca tego roku. Start nastąpi o godzinie 19:30 lokalnego czasu i wydarzenie zapewne będzie można obejrzeć w sieci.

kiedy system Huawei HarmonyOS 3.0

HarmonyOS 3.0 to autorski system operacyjny Huawei, które jest jednak mocno inspirowany Androidem. Oprogramowanie będzie dedykowane urządzeniom z różnych kategorii. Z pewnością pojawi się wiele nowości oraz udoskonaleń dla już istniejących funkcji. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać.

Huawei pokaże system HarmonyOS 3.0 w Chinach

HarmonyOS 3.0 zostanie zaprezentowany w Chinach i to tam zostanie udostępniony z czasem w postaci aktualizacji na różne urządzenia, co warto mieć na uwadze. Nie znamy planów producenta związanych z ekspansją na inne rynki, co jednak pewnie z czasem nastąpi. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij