Udostępnij
Tweetnij

Premiera Xiaomi 12 Pro — gdzie oglądać konferencję na żywo

Xiaomi 12 Pro to flagowiec, którego europejska premiera odbędzie się już dziś. Nastąpi to w trakcie specjalnej konferencji. Gdzie oglądać wydarzenie na żywo? Marka udostępni live stream, gdzie każdy będzie mógł zobaczyć zapowiedź. Wiemy, że cena Xiaomi 12 Pro w Europie nie będzie niska.

Xiaomi 12 Pro debiutował w Chinach pod koniec grudnia. Dziś, zgodnie z zapowiedziami, odbędzie się zapowiedź na terenie Europy. Będzie temu towarzyszyła specjalna konferencja, którą obejrzymy na żywo. Firma udostępni live stream. Start już za kilka godzin.

Tutaj będzie można oglądać premierę Xiaomi 12 Pro

Wydarzenie będzie dostępne do obejrzenia na żywo poprzez kanał marki Na YouTubie. Live stream rozpocznie się o godzinie 13:00 naszego czasu. Konferencja potrwa zapewne kilkadziesiąt minut i wtedy zostaną zaprezentowane najważniejsze nowości. Poznamy także ceny i wiemy, że te nie mają być niskie.

Cena Xiaomi 12 Pro w Europie ma startować od 1099 euro (ok. 5,2 tys. zł). Za model z większą pamięcią zapłacimy 100 euro więcej. Nieco taniej będzie w przypadku modeli 12 i 12X. Zwłaszcza ten drugi ma trafić do sprzedaży w bardziej atrakcyjnej cenie, bo od 649 euro (ok. 3080 zł). Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na konferencję.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij