Udostępnij
Tweetnij

Android 12.1 beta – wiemy, kiedy Google chce uruchomić testy

Android 12.1 beta to poglądowe wydanie kolejnej aktualizacji platformy. Google wkrótce zamierza uruchomić testy tego oprogramowania. Kiedy to nastąpi? Z informacji przekazanych przez firmę wynika, że nastąpi to w ciągu kilku najbliższych tygodni. Android 12.1 beta jest blisko.

Android 12.1 beta to nowa aktualizacja platformy Google, o której wzmianki dostrzeżono już wcześniej. Firma oficjalnie nie mówi o tym oprogramowaniu, bo na to dopiero przyjdzie czas. Wygląda jednak na to, że publiczny program pilotażowy tej edycji jest nieodległy. Kiedy więc zostaną uruchomione testy?

Google uchyliło rąbka tajemnicy w trakcie udostępnienia aktualizacji do systemu Android 12 na starsze Pixele, co nastąpiło we wtorek wieczorem. Tam wspomniano o publicznym programie beta testów i zapowiedziano, że osoby w nim pozostające wkrótce otrzymają nowe oprogramowanie. Nastąpi to za kilka tygodni.

kiedy testy Google Android 12.1 beta

Google uruchomi testy systemu Android 12.1 beta w grudniu

Google planuje udostępnić do testów nowe oprogramowanie w grudniu. Dokładnej daty na razie nie podano. Nie wspomniano nawet, że będzie to Android 12.1 beta. Jednak spodziewajmy się właśnie tego wydania. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Wiemy, że nowa edycja ma m.in. wnieść lepsze wsparcie dla smartfonów ze składanymi ekranami oraz kolejny poziom interfejsów API.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij