Udostępnij
Tweetnij

Emoji 14.0 wprowadzą nowe odcienie dla uścisku dłoni

Emoji 14.0 to nowy standard, który zobaczymy w OS-ach iOS 15 i Android 12. Pojawi się pewna zmiana. Wraz z Emoji 14.0 pojawi się więcej opcji uścisku dłoni.

Emoji 14.0 to standard, który zostanie z czasem wprowadzony w systemach Android 12 oraz iOS 15, których to spodziewamy się później w tym roku. Pojawią się nowe emotki, ale też istotna zmiana. Obejmuje ona obrazek uścisku dłoni. Zostaną dla niego wprowadzone dodatkowe opcje. Łącznie użytkownicy będą mogli wybierać wśród 25 rozwiązań.

Zmiany z Emoji 14.0 obejmują odcienie skóry dla obu dłoni z tej emotki. Do wyboru będą opcje widoczne poniżej. Do wyboru jest 5 odcieni skóry. Stąd też łączna kombinacja 25 różnych połączeń.

nowe emoji 14.0 kiedy ioS 15 Android 12

Zmiany z Emoji 14.0 dopiero w systemach Android 12 i iOS 15

Powyższa nowość dla uścisku dłoni to pomysł Jennifer Daniel, która w Google jest jednym z dyrektorów kreatywnych. Zgłosiła ją ona do Unicode już w 2019 roku. Zaakceptowano ją dopiero dla Emoji 14.0. Te i wiele innych nowości ze standardu użytkownicy systemu Android 12 pewnie zobaczą szybciej. Natomiast na iPhone’ach z iOS 15 zostaną wprowadzone wraz z jakąś pomniejszą aktualizacją z numerkiem 15.1 czy 15.2.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij