Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 14.5.1 z poprawkami ważnych błędów

iOS 14.5.1 i iPadOS 14.5.1 to nowe aktualizacje Apple. Nie znajdziemy tu nowości, a poprawki błędów. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza iOS 14.5.1.

iOS 14.51 i iPadOS 14.5.1 to kolejne aktualizacje uzupełniające dla iPhone’ów i iPadów po dużej wersji z numerem 14.5. W międzyczasie trwają beta testy aktualizacji z numerami 14.6. Tym razem nie znajdziemy tu nowości, a poprawki błędów związanych z zabezpieczeniami. Zobaczmy więc, co nowego Apple tu naprawiło. Oficjalny wykaz zmian widoczny jest poniżej. Udostępniono też watchOS 7.4.1.

iOS 14.5.1 i iPadOS 14.5.1 – co nowego / wykaz nowości i zmiany

Uaktualnienie iOS 14.5.1 zawiera poprawki błędów, ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

aktualizacja iOS 14.5.1 iPadOS 14.5.1 Apple iPhone iPad co nowego wykaz nowości zmiany opinie czy warto instalować watchOS 7.4.1

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem. Wspomniane błędy dotyczą WebKit oraz ochrony przed śledzeniem. Ten sam błąd rozwiązano na starszych urządzeniach, które otrzymały update z numerkiem 12.5.3. iOS 14.5.1 zainstalujecie udając się na iPhone’ach do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Oczywiście, będzie to możliwe po wcześniejszym nawiązaniu połączenia z siecią bezprzewodową Wi-Fi. Na nowości poczekamy do wydania z numerem 14.6. Tam ma m.in. pojawić się nowy plan dla Apple Music, czyli HiFi.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij