Udostępnij
Tweetnij

Właściciele Pixela 4a 5G skarżą się na problemy z przyciskami nawigacji

Pixel 4a 5G sprawia użytkownikom problemy. Obejmują one przyciski nawigacji. Zobaczmy, czym objawiają się te nieprawidłowości modelu Google Pixel 4a 5G.

Google Pixel 4a 5G to smartfon, który własnym właścicielom zaczął niedawno sprawiać problemy. Zaczęły się one kilka tygodni temu i błędy pozostają nierozwiązanie. Wiążą się one z przyciskami nawigacji. Te potrafią nie reagować na wciśnięcie użytkownika i wygląda na to, że są to główne nieprawidłowości zgłaszane przez użytkowników.

Przyciski nawigacji są głównym błędem z dotykiem zgłaszanym przez użytkowników modelu Google Pixel 4a 5G, ale nie jedynym. Wśród innych wymienia się problemy z reakcją ekranu także w innych miejscach. Niedogodności występują rzadziej tam, gdzie używana jest nawigacja oparta na gestach. Nieprawidłowości pojawiły się w grudniu.

Problemy z Google Pixel 4a 5G zaczęły występować w grudniu

Wiemy, że te zgłaszane przez użytkowników Google Pixel 4a 5G zaczęły występować już w zeszłym miesiącu. Pojawiły się wraz z aktualizacją, która wprowadziła grudniowe poprawki bezpieczeństwa dla Androida. Firma zna te błędy. Mimo to w styczniowym patchu rozwiązanie nie zostało uwzględnione i nadal trzeba na nie czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij